Írország tanulás?

Figyelt kérdés
Szeretnék jövőre kimenni jogot (tudom helyhez kötött, nem baj) tanulni Írországba és utána ott élni. Utána olvastam nagyjából minden hivatalos dolognak de most személyes tapasztalatokra lennék kíváncsi, akár tanácsokra. Ha valaki tud írni megköszönöm.

2023. aug. 19. 16:59
 1/8 anonim ***** válasza:
90%
jó hely én is itt vagyok, 4,5% infláció rendben minden, annyi, hogy a jog nagyon hely specifikus én nem azt tanulnék mert nem lesz kompatibilis ha megint költözni szeretnél mondjuk
2023. aug. 19. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
89%
viszont az albérlet drága ugyh pénz legyen nálad ha jössz :D
2023. aug. 19. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igen, de ha Magyarországon tanulok jogot akkor meg idekötöm magam amit nem szeretnék. Akkor inkább ott tervezek.
2023. aug. 19. 17:15
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
jól teszed :D menekülj még lehet én is azt tettem
2023. aug. 19. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
62%
Nehéz lesz kijutni oda egyetemre. Nagyon drága a tandíj, és nyilván nem lesz előny munkavállalásnál hogy külföldi vagy
2023. aug. 19. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
munkavállalás :D jó vicc, bevándorlókból áll az egész ország, kb. mint UK :D ez csak az otthoni elképzelés xd
2023. aug. 19. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

nyilván nem lesz előny munkavállalásnál hogy külföldi vagy


A lőtéri kutyat nem érdekli hogy honnan jöttel, amig viselkedsz es végzed a dolgod. Ugyanazt a bánásmódot, jogokat es fizetést kapom mint egy helyi ír.

2023. aug. 21. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A kerdesre: hozzál magaddal lakást, vagy elegendő pénzt Airbnb-re.

Nehez elmagyarazni, es az otthoniak ugyse hiszik el hogy milyen lakas válság van. Látnak 4 kiado lakást egesz Dublinra és azt hiszik hogy vallogatni lehet.

Az angol nyelv magasabb szinten se árt, foleg hogy csak a bevandorlokat fogod eleinte megérteni.

2023. aug. 21. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!