Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Valaki tud ajánlani ingyenes/ö...

Valaki tud ajánlani ingyenes/ösztöndíjas cserediák prigramot az USA-ban?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A tizedikes év első felét (5-6 hónapot) szeretném az USA-ban tölteni külföldi cserediákként. Az AFS programját néztem de sajnos nekem túl sokba kerül. Ha jól értettem az Erasmus csak önkéntes szervezetekhez visz ki nem tanulni, és nem szeretnék évet kihagyni/ismételni. Valaki tud ilyen programot? (+kérdés: minden esetben az én házmba jönne valaki cserébe vissza a fél év után? Vagy van olyan hogy csak egyirányú a program? Elvátak a szüleim, közöttük ingázom és nem lenne megoldható diák fogadása hosszú távra.) A FLEX csrediák programot néztem még ami tökéltes lenne, csak én nem szeretnék olyan hosszú időre kimenni. Ötletek, tapasztalatok?

#Amerikai Egyesült Államok #cserediák #Külföld továbbtanulás #FLEX cserediákprogram
2023. aug. 24. 21:11
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nem hiszem hogy megoldhato lenne ingyenesen hisz mindent neked kell alapbol allni. Amerika nagyon draga es nem is eri meg.
2023. aug. 27. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!