Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Az Elte-n van olyan lehetőség...

Az Elte-n van olyan lehetőség hogy ázsiában lehessen tanulni?

Figyelt kérdés

Gtk-n tanulok és arra lennék kiváncsi, hogy van e lehetőség erasmus keretében egy félévet Japánban vagy Kóreában tanulni. Hallottam, hogy van ilyen lehetőség, viszont nem igazán találtam róla sok információt. És ha van esetleg, honnan lehet rá jelentkezni és mi ennek az időpontja?

Előre is köszönöm a segítséget.



2023. aug. 30. 12:58
 1/4 anonim ***** válasza:
37%
Van.
2023. aug. 30. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

És esetleg azt tudod hogy ennek hol tudnék jobban utána nézni?

Hogy mi a határidő és hogyan lehet rá jelentkezni?

2023. aug. 30. 13:42
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Én is ELTE GTK-s vagyok. Nekünk volt Neptun üzenet az Erasmus+ pótpályázattal kapcsolatban 08.28-án. Ha kaptál olyan üzenetet, azt érdemes lenne megnézni.

Bemásolok pár linket is:

[link]

[link]

Itt van olyan lenyíló fül is, hogy Európán kívüli kiutazási lehetőségek.

Neptunba bejelentkezésnél az alábbi hirdetést találtam még:

Hirdetés - Mirai ösztöndíj lehetőség (Japán)

Ebben nem vagyok biztos, hogy GTK-soknak nyitott-e. IK-kar által megosztott, ott azt írják hogy kari szinten 1 ember jelölhető. De a pályázati feltételeket érdemes lenne megnézni részletesen vagy rákeresni bővebben.

2023. aug. 30. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen.

Igen kaptam én is értesítést a pótpályázattal kapcsolatban de sajnos csak európán belüli intézményekre szól.

Ezt a Mirai ösztöndíjt mindenképpen megnézem.

Köszönöm a segítséget.

2023. aug. 30. 19:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!