Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Azsiaba szeretnek menni au...

Azsiaba szeretnek menni au pairkedni/önkentes munkara, mik a lehetösegeim?

Figyelt kérdés
Elsösorban Japan, Del-Korea es Kina erdekelne, ha tudnatok ajanlani olyan szervezeteket akiknel lehet ilyesmire jelentkezni, azt megköszönnem. :)

2012. jún. 10. 16:54
 1/5 anonim ***** válasza:
A kérdés hogy tudsz-e japánul vagy koreai nyelven vagy kínai nyelven?? Ha igen akkor semmi akadálya hogy kint au-pairkedj ha van vízumod és munkavállalási engedélyed.(én úgy tudom hogy ezek kellenek.Nekem legalábbis Japánba kellett amikor kint dolgoztam)
2012. jún. 10. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Koreaiul tudok, japanul csak annyit amennyi ram ragadt :/ de igazabol az a gondom, hogy nincs közvetitö ceg :S

jelenleg is au pair vagyok, es ide ugy jöttem, hogy volt egy partner ceg aki segitett!

2012. jún. 10. 21:14
 3/5 anonim ***** válasza:

Koreaban nem szokas a au pair munka, foleg nem kulfoldieknek.

Itt a koreai nok, otthon vannak a gyerekkel, ok latjak el a hazimunkat.

Ha, neha fel is vesznek vkit, hogy vigyazzon a gyerekunkre az altalaban koreai, vagy esetleg del-kelet azsiai, de nem "feher" kulfoldi!

Oket, csak angol nyelv tanitasara alkalmazzak.Azok kozul is, az anyanyelvieket (amerikai, ausztral stb).

De, akar beszelsz koreaiul, akar nem, az biztos, hogy ilyen munkat itt nem nagyon talalsz.

2012. jún. 13. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Osztom az elottem szolot

Itt Azsiaban nem szokas au pair-t alkalmazni , szoval errol le is mondhatsz

Onkentes munkat talan ezeken a teruletekre nem nagyon van csak a szegenyebb orszagokban mint pl India ...

Keress mas celokat

2012. jún. 13. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
2012. júl. 26. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!