Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Tudnátok nekem mondani angol/m...

Kitera kérdése:

Tudnátok nekem mondani angol/magyar nyelvű középiskolákat Németországban?

Figyelt kérdés
A családommal a tanév végén ki költözünk Németországba, sajnos iskolát kell váltanom, de egyáltalán nem megy a német, az angol annál inkább! Tehát az nem lenne probléma viszont kicsit félek hogy nem találok semmit és maradnom kell Magyarországon

2023. szept. 8. 11:27
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Magyar nincs. Angol az előfordul. De persze ehhez tudni kéne hova költöztök.


De amúgy kijössz és ha te is akarod, akkor egy év alatt megtanulsz németül.

2023. szept. 8. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
88%

az persze, majd még magyar középiskolát is építenek a hisztis kis migráns sggednek... vannak persze angol nyelvű magániskolák ott is, mondjuk a fővárosokban talán mindenütt, valahova el kell tudni rakni a követségi alkalmazottak és attasék gyerekeit, amíg az országba vannak vezényelve...

a realitás az, hogy elmész sima állami iskolába, felzárkóztató osztályba, megtanítanak németül, és tanulhatsz tovább rendesen. vagy hisztériázhatsz, és akkor majd kidobnak ha betöltöd a 18at, és nem muszáj már apádék csatolmányaként megtűrniük.

2023. szept. 8. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Kedves második válaszoló!

Előszőr is, nem kértem hogy iskolát építsenek a hisztis kis migráns seggemnek, csak egy kérdést tettem fel, méghozzá azért mert nem tudtam rá a választ (így szokott ez menni) nem szerettem volna fel zaklatni téged/önt! Köszönöm a kedves módú választ! Másodszor pedig az ehhez hasonló Magyar viselkedés miatt is hagyjuk el az országot, nem nevezném hisztériázásnak amit írtam, hisz semmi erre utaló dolgot nem fogalmaztam bele a kérdésembe! Remélem nem veszi túl személyeskedőnek válaszomat, hiszen te/maga is hasonló képen írt nekem! Legyen szép estéje és köszönöm a válaszát!

2023. szept. 8. 20:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!