Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Jelenleg egy lengyel egyetemen...

Jelenleg egy lengyel egyetemen tanulok, viszont tudom hogy ennek az egyetemnek a társegyeteme a PTE. Ebben az esetben át lehet jelentkezni a PTE-re vagy újra kell feltételeznem?

Figyelt kérdés
Ami jobban aggaszt, hogy a lengyeleknél a pszichológia az osztatlan képzés és magyarosságon viszont alap +mesterképzés van. ha úgy vesszük és még csak most kezdtem el szóval alapképzésben vagyok, ha a magyarral össze vetem.

#egyetem #lengyel #átjelentkezés #PTE #társegyetem #lengyelegyetem
2023. okt. 20. 08:33
 1/6 anonim ***** válasza:
81%
Nem kifejezetten a témában: Irigyellek, mert tudom milyen Lengyelországban tanulni. Én is ott végeztem, igaz 40 évvel ezelőtt. Életem egyik legjobb időszaka volt. Most pedig, a választások után ismét normális ország lesz.
2023. okt. 20. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
31%
Szerintem nem Lengyelországban tanul a Kérdező, hanem a Collegium Humanum távegyetemen.
2023. okt. 20. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Ha vetted a fáradságot, hogy ilyet írj, akkor gondolom megnézted azt is, hogy amit írtál egyetemet nincs a PTE társegyetemei között. Szóval nem ezen az egyetemen tanulok...


Ha már emlegetted ezt az egyetemet mond el miért olyan nagy szám ez az egyetem, hogy ide leírtad és egyből erre gondoltál? (Én nem ismerem ezt az egyetemet)

2023. okt. 20. 12:07
 4/6 anonim ***** válasza:
78%
Akkor elnézést. Nem mondtam, hogy nagy szám, csak ezerrel hirdetik magukat a facebookon, hogy már magyarul is van pszichológia képzésük.
2023. okt. 20. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Amikor sem az intézmény, sem a szak nincs megemlítve, komolytalan a kérdés. Egyébként ha tényleg lenne vagy lett volna közöd valaha egyetemi oktatáshoz tudnád, hogy kit kell kérdezni. TO, tanárok akikkel kapcsolatban vagy, témavezető, szakfelelős, kb bárki. Szóval bukik az egész story....
2023. okt. 24. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Vagy csak szeretnék anonim maradni…sosem értettem, hogy a feltételezés mióta egyenlő a valós dolgokkal…
2023. okt. 24. 14:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!