Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Spanyol, esetleg portugál/leng...

Spanyol, esetleg portugál/lengyel egyetem? Vagy mit ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretnék külföldre menni egyetemre, de nem igazán tudom, hogy hol mit néznek, hogy lehet bejutni és nem is nagyon találom..

Mennyire lehetetlen ez?

Aki tud ezen országok felsőoktatásáról bármit, légyszíves segítsen!

Tudom, hogy német meg skandináv nyelvterületen ingyenes, de németül nem beszélek, az angolt nem szeretem annyira, hogy azon a nyelven tanuljak, északon meg ugyanez, plusz még hideg is van.

Spanyolul felsőfokig el fogok jutni, lengyelt most fogom elkezdeni (ott lehet bevállalnám az angolt), portugált is jövőre kezdem és elvileg középfokig fogok eljutni.



2016. máj. 4. 23:38
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Milyen szak érdekel? De ha Spanyolország, akkor egyértelműen University of Barcelona vagy Universidad Autónoma de Madrid.
2016. máj. 5. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
én most nyomom a második szemeszterem Lengyelországban közgáz szakon angolul, nekem egészen bejött. :)
2016. máj. 5. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Olasz nem érdekel? :D
2018. febr. 13. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!