Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Aki elvégezte a hajópincér...

Aki elvégezte a hajópincér tanfolyamot annak mi a tapasztalata?

Figyelt kérdés
Kinek milyen tapasztalata van a tanfolyammal és magával a szakmával kapcsolatban?Megéri 135 ezret fizetni érte?Illetve ha eltudsz helyezkedni utána jól lehet keresni vele?

2023. okt. 25. 10:53
 1/2 anonim ***** válasza:
91%
Semmiképp nem éri, ahogy a barista és mixer képzések sem. Helyette sokkal jobban jársz egy 2 éves, ingyenes pincér képzéssel, amit a szakképzési centrum indít.
2023. okt. 25. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Szerintem egyik tanfolyam sem helyettesíti a valós tapasztalatot!


Ha tényleg érdekel a dolog, autodidakta módon megtudod tanulni.


Ennyi pénzt kifizetni, azért, hogy ingyen dolgozz? Akkor jobban jársz, ha apró lépésekben felepited a karriered. Egyre jobb helyekre jelentkezel, mint pincer, közben pénzt is keresel.


Tapasztalatból beszelek...

16 évesen rendezvény pincér

18 évesen itthon (Erdély) 4 csillagos szálloda, pincér

19 évesen Skócia, 3* hotel pincér, étterem vezető helyettes

20 évesen Uniworld társaság ("World's most luxurious cruise line" dij nyertese) pincér

21 évesen ugyan itt komornyik...


27 évesen jöttem haza, saját éttermet nyitottam.


Odaadás, kitartás és kemény munka! Ez a siker titka.

nov. 17. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!