Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » A Babes Bolyai tudományegyetem...

A Babes Bolyai tudományegyetemen mennyire nagy a túljelentkezés pszichológia szakra? Nagyon nehéz oda bejutni?

Figyelt kérdés

Még van 2 évem,de tudom hogy mindenképp kolozsvárra szeretnék menni, pszichológia szakra. Lenne pár kérdésem, örülnék hogyha valaki tisztában van ezekkel a dolgokkal válaszolna nekem😊

Kötelező nekem pszichológiából érettségizni,vagy választhatok mást is(nyilván sokkal könnyebb dolgom lenni a felvételit illetően,de azért kíváncsi vagyok) mennyire drága az albérlet, megélhetés? Vannak olyan munkahelyek amik szándékosan egyetemistaknak vannak? Mennyit lehet hianyozni,milyenek ott az emberek? Köszönöm a válaszokat .



2023. nov. 4. 21:56
 1/1 anonim ***** válasza:
Nagyon nagy a túljelentkezés és a felvételinél van az érettségi + külön szóbeli vizsga is van és lényegében 2-3 könyvet kívülről be kell magolnod. + Magyarországon nem nagyon lehet vele érvényesülni...a pszichológia egy elég zárt csoport...ahová nem nagyon fogadnának be...a kérdés, hogy lehet e honosítani az meg a másik. Szerintem inkább egy magyar egyetemre gyere tanulni inkább.
dec. 5. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!