Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Hol tudok találni tanulói...

Hol tudok találni tanulói jogviszony ideiglenes megszüntetéséhez mintát/sablont? SOS

Figyelt kérdés

Sziasztok! Vasárnap költözök el külföldre, ahol befejezném az iskolát, viszont eléggé hirtelen jött a hír, nem volt idő mindenre felkészülnöm.

Az igazgatóm megkért engem, hogy hozzak be holnapra, egy “tanulói jogviszony ideiglenes megszüntetése” papirkát kitöltve.

Ezt esetleg nem tudja valaki, hogy honnan tölthetném le?


Nagyon sokat segítene. Előre is köszönöm! :)



febr. 1. 22:02
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Így elsőre az oktatási hivatal oldalán nézelődnék vagy hívnám fel őket. De akkor már ha ilyen speckó papír kell miért nem nyomtak egyet neked helyből?
febr. 3. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Damn it!
febr. 4. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Fogalmam sincs, nem lett volna nehéz nekik nyomtatni egyet. Like én úgy tudom, hogy iskolák megcsinálják a sablont és azt diákok kinyomtathatják ha szükségük van arra. Mindegy is, átírtam egy egyetemét, és tökéletesen megfelelt a célra. Azóta minden rendben, pár napon belül folytatom a 12. osztályt! :)
febr. 13. 15:42
 4/4 anonim ***** válasza:
Lehet írni is igen, de ami a gyorsabb ha felhívod őket.
febr. 13. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!