Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Létezik hogy az egyetem ne...

Létezik hogy az egyetem ne fogadja el a hallgatói jogviszonyom kérésre történő megszüntetésére beadott kérvényt? Vagy még ezt is megtehetik?

Figyelt kérdés
nov. 13. 10:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem tehetik meg, kivéve, ha tartozásod van feléjük, addig amíg ki nem fizeted.
nov. 13. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Csak megromlott viszony van, de az nagyon durván.


Nem mentem be a kötelező eseményekre miután egyértelművé vált, hogy nem folytatom. Meg a konzultációra sem. Nyilván mert rossz volt a viszony és nem akartam folytatni.


Erre tegnap egy markmyprofessorson 2.03-ra értékelt docens úr esett nekem, hogy nem voltam ott tegnap pedig ő ott volt kivételesen. Erre jelzi, hogy lejelentett a vezetőnek meg írásos magyarázatot vár a távollétemre. :D


Én pedig azon túl, hogy köszöntem a tájékoztatást azt írtam neki azt a tájékoztatást tudom adni, hogy már benyújtottam a kérvényt a hallgatói jogviszony megszüntetéséről.

nov. 13. 14:43
 3/3 A kérdező kommentje:
Max a szoctámot kérhetik vissza, de azt visszautalom csak szabaduljak abból a szutyok helyről.
nov. 13. 14:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!