Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Miért utálják annyira az...

Miért utálják annyira az Erasmusosokat meg a társaikat?

Figyelt kérdés
Most megy a botrány az Erasmusból való kizárás miatt, de emlékszem az "én időmben" külön bugyra volt a pokolban a cserediákoknak a HÖK mellett (a külföldieknek meg a magyaroknak egyaránt), elkényeztett, sznob buzgómócsingoknak tartották őket.
febr. 23. 13:40
 1/7 A kérdező kommentje:
* A HÖK, meg azok között, akik egyetem alatt lakást kaptam a szüleiktől.
febr. 23. 13:45
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Fura helyre járhattál.
febr. 23. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem utálják.
febr. 23. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem, a mi sulinkban sem volt ilyen. Tökre irigyeltük azt, akit kiválasztottak a programba.
febr. 23. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk (ELTE) senki sem utálja/utálta az eresmusban résztvevőket.



Furcsa suliba jártál vagy neked vannak tévképzeteid.

febr. 23. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
xd ezek tényleg tévképzetek. Aki világot jár miért kéne amiatt kinézni? mindenkinek van lehetősége menni, maximum nem élnek vele..
febr. 25. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A HÖK-öt nálunk is utálják, de a cserediákokat nem. A HÖK-kel is az a baj, hogy nem csinálnak semmit, minden programjuk minőségen aluli és a befizetett pénzeket sosem látjuk viszont.
márc. 26. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!