Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Találnék munkáltatót, aki...

Találnék munkáltatót, aki szponzorálna, ha valami komolyat tanulnék Észak-Amerikában?

Figyelt kérdés
New York-ba fogok menni tanulni egyetemre, már van co-signerem, hogy szerezhessek tandíjat, de valami komolyabbat szeretnék tanulni. Például orvosi egyetem, vagy ügyvéd. Érdeklődni szeretnék, hogy ha ilyet tanulnék, akkor könnyebben találnék állást, amely szponzorálna engem Észak-Amerikában?

márc. 23. 10:33
 1/10 anonim ***** válasza:
89%

„Például orvosi egyetem, vagy ügyvéd”


Micsoda szerteágazó érdeklődési körök! Szerintem kezdj bele mindkettőbe egyszerre, esetleg atomfizikát is pluszban... 😂

márc. 23. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%
Úgy érted, olyan valakit keresel, aki felvesz téged alkalmazottnak, fizetést ad, fizeti a járulékaidat havonta, - azért, hogy te 4-5 évig az USA-ban lébecolj tanulás címén? Kétlem, hogy találsz ekkora idiótát, de sok sikert.
márc. 23. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk élsportolóként lenne esélyed. Vagy ha megnyersz valamilyen rangos nemzetközi tudományos versenyt. Így, hogy "majd tanulok valamit", így tuti nem.
márc. 23. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
jó, de miért éri meg a céges sugar daddydnek, hogy te amerikában akarsz nagyon mencsi egyetemista lenni, amikor ugyanazzal a végzettséggel európán belül is dunát lehet rekeszteni a már készre diplomázott kis vakarcsokkal?
márc. 24. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Mindkét ágazat olyan, hogy a "helyieknek" is nehéz bekerülni rá, mert jóval többen lennének orvosok/ügyvédek, mint akiket felvesznek.

Ha esetleg megnyernél valami rangos tanulmányi versenyt, vagy élsportoló lennék, esetleg lenne lehetőséged.

De évente legalább egy cikk szokott lenni, hogy magyar diák bejutott 1 nevesebb külföldi egyetemre, nézd meg, hogy ők miket csináltak, hogy érték el

márc. 24. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Senior Séf ***** válasza:
100%
Álmodik a nyomor.
márc. 24. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
5: vannak azért többen, nem csak a cikkekben szereplők, illetve öszöndíjat is lehet szerezni, vannak szervezetek, akik ebben támogatják a diákokat. A gond az, hogy amióta elmérgesedett az ország kapcsolata az USA-val, azóta beszűkültek a lehetőségek, volt, hogy már elnyert ösztöndíjat mondtak vissza.
márc. 25. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Try it, bruh!
ápr. 6. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Elég nehéz, én egy ilyen (japán) lánnyal találkoztam, akinél ez volt a helyzet, de neki olyan gimnáziuma volt hogy adott egy erős alapot, amivel elment (mérnöki) gyakornoknak és onnan szponzorálták egy angol egyetemre a gépész bsc-jét.


De ez egy a millióból.

ápr. 6. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Inkább Belize, mint USA.
ápr. 8. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!