Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Meddig tart a házastársi...

Meddig tart a házastársi szponzorálási procedúra, hogy Kanadába mehessek?

Figyelt kérdés

A bécsi bevándorlási honlapon ugyan ott van feketén-fehéren, hogy kerek 10 hónap a feldolgozási idő, de ezt lehetetlennek tartom?! Friss házasokat ennyi ideig külön tartani, ez kínzás! A férjem Kanadában, én pedig Magyarországon, majdnem egy évig?

Ha van tapasztalatotok, kérlek , írjátok meg. Köszönöm



2013. jan. 14. 23:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem egy ev volt. Es igen, o kinnt, en meg MO-n inteztem a papirokat es vartam. Nem volt szabad elhagyni az orszagot.
2013. jan. 15. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Óhhhh. Köszönöm a válaszodat! Jó Ég, egy év külön :(

Úgy látom, akkor nincs mit tenni...

2013. jan. 16. 08:27
 3/6 anonim ***** válasza:
A férjed hívja fel a CIC-t, ez Kanadából nem nehéz (Kanadán kívül viszont lehetetlen) és kérdezze meg mi az ábra! Kötelező neki Kanadában maradni? Mehetsz Te oda turistavízummal időnként? Ne ezt a fórumot kérdezd, a CIC-t!
2013. jan. 17. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Kiegészítés: 1-888-242‑2100 innen [link] . Én Vancouverben élek Permanent Residentként és nem nehezebb felhívni őket mint egy bankot vagy az adóhivatalt. Ezt nehéz volt megszokni azután hogy az ember éveket várt a bevándorlóvízumra úgy hogy nem volt kit kérdezni.
2013. jan. 17. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszodat! Mi is Vancouverhez közel fogunk élni :) Azaz én gyerekkoromban már éltem ott, csak haza jöttünk....

Köszi az infót! Hívtuk a bevándorlásiakat, többször is, és ők is mondték, hogy Bécshez tartozom ugyabár és az ügyintézés 1

2013. jan. 18. 08:17
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszodat! Mi is Vancouverhez közel fogunk élni :) Azaz én gyerekkoromban már éltem ott, csak haza jöttünk....

Köszi az infót! Hívtuk a bevándorlásiakat, többször is, és ők is mondték, hogy Bécshez tartozom ugyabár és az ügyintézés 10 hónap , miután mindent benyújtottunk... ha Kanadán belül kérvényezzük, kkor viszont 20 hónpot mondtak... de addig turistaként, eü. biztosítáés nélkül, nem tudom.. Eleve, be sem engednek az országba a reptéren, h látják, turistaként hónapokat akarok ott maradni - mégha házasok is vagyunk. Felhívtuk a repteret is, a határőrséget.Ja és két pici ikrem is van, velük meg eü nélkül nem mehetek sehova, utazgatni meg horror áron lenne 3 főre... :(

Azt írtad éveket vártál??? Itthon, férjed meg odakint? Jaj, ne rémiszgess!

Meg nem is igazán értem ezt az egészet. Szponzorálni fog minket, szponzoráltként már mehetek, akkor az Ő felelőssége vagyok, majd 2 év együttélés után jelentkezhetek permanent rezident-nek, viszont a kitöltendő papírok címében a permanent rezident szerepel... szóval semmit sem értek már :(

2013. jan. 18. 08:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!