Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Hogy lehet honosítani egy...

Hogy lehet honosítani egy külföldi képzést, aminek Magyarországon nincs megfelelője?

Figyelt kérdés

Nagyon hálás lennék, ha valaki, akinek van tapasztalata a folyamatban, segíteni tudna ebben.

Arról van szó, hogy ez a képzés Magyarországon nem is létezik, de ennek ellenére világszerte elismert képzésről van szó. Cosmetic Science a neve, ami egy világszerte elismert, oklevelet adó képzés.

Az oktatás.hu azt írja, hogy csak olyan képzést lehet honosítani, ami Magyarországon is létezik vagy létezett. Legjobb tudomásom szerint, ilyen nincs és akik Magyarországon kozmetikai iparban dolgoznak, ők vagy vegyészek vagy vegyészmérnökök (mármint ami a legközelebb áll ehhez a képzéshez). Nem vagyok benne biztos, hogy egy magyar munkáltató komolyan venné az önéletrajzomat, mert esetleg nem ismeri a képzést vagy az intézményről sem hallott. Szóval mi a teendő?



ápr. 5. 23:42
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Nem amerikai, és mint említettem, nemzetközileg elismert. Alaposan utána olvastam, nagyon pozitívak a vélemények és el tudnak vele helyezkedni releváns területen. Egyébként a szigort tekintve az egész EU-ban ugyanaz a szabályozás van érvényben, nem?
ápr. 7. 16:42
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nem ugyanaz. Van egy általános EU szabvány és irányelv, de attól még nem egy országról beszélünk.


De ha gondolod, linkeld be a kurzust, úgy könnyebben mondunk véleményt.

ápr. 8. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!