Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Mennyi az eselyem hogy elfogad...

Mennyi az eselyem hogy elfogadjak a diplomam kulfoldon?

Figyelt kérdés
Nem igazan lattom ugy hogy az orszagba amelybe elek lenne jovom ezert ugy gondolom hogy jobb lenne ha kulfoldon folytatnam szerintettek?Egyreszt arra gondoltam hogy az egyetemet elvegzem itt es aztan megyek kulfoldre es aztan meg az is megfordult a fejembe hogy mi lenne ha az egyetemet vegeznem kulfoldon nem tudom hogy lenne a jobb.Vagy egyaltalan melyik lenne a legjobb valasztas.
2010. dec. 11. 17:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Nézz utána diploma honosítás témájának. Én nem tudok sokat róla, ezért írtam csak annyit, hogy nézz utána.
2010. dec. 11. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Először is, milyen ország milyen diplomáját akarod melyik országban elfogadtatni??


Pl.: Magyar orvosi diplomát elfogadnak Nagy-Britanniában (bár kell még 1-2 dolog, de maga a diploma OK), míg az USÁban nem.

A román orvosi diplomát pedig sehol sem fogadják. A magyar történelem diplomát se fogadják el egy országban sem.

2010. dec. 11. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!