Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Van olyan szakképzés kulfoldon...

Van olyan szakképzés kulfoldon (pl. angliaban) ami kb.1-2 eves es a gyakorlatban dolgozol es kapsz penzt erte?

Figyelt kérdés
2011. okt. 25. 20:29
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Nem nagyon.

A suliert kulhonban is neked kell fizetni.

Azt passzolom h szakkepzeshez adnak e osztondijat/ diakhitelt.


Mi erdekelne egyebkent?

2011. okt. 26. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Egyelore nem tudom ,de inkabb olyan szak erdekelne amivel konnyu munkat kapni es fizessenek eleg jol ,hogy meglehessen ott elni.



Valami tippet tudsz adni ?

2011. okt. 27. 12:32
 3/18 anonim ***** válasza:

Nem ertem pontosan h most szakmara gondolsz vagy felsooktazasi szakra.


Am azt tudom ajanlani h googlezz ra a salary UK es akkor ki fog dobni sok ilyen osszehasonlito oldalt, azokat erdemes nezegetni.


Aztan ha megvan ami ugy tetszik is meg jol is fizet az oktatasra keress ra: education xy


Felsooktatasi jelentkezesi es tajekoztato oldal UK: ucas.uk.com


De: daads.de


Ha a vegek nem jok akkor is ki fogja a google dobni!

2011. okt. 27. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

igen szakmara gondolok


pl. szakacs stb.

2011. okt. 27. 14:21
 5/18 A kérdező kommentje:
Ugy ertem ,hogy Angliaban elvegzek egy szakmat es utana mehetek dolgozni de a szakmavegzes kozben kapok penzt mivel a gyakorlatban dolgozok.
2011. okt. 27. 14:30
 6/18 anonim ***** válasza:
Inas lehetsz., tanulod a szakmat es kapsz penzt.
2011. okt. 28. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
az,hogy van ? xD
2011. okt. 28. 17:51
 8/18 steve szalai válasza:
100%

Igen van rengeteg ilyen kepzes. A neve pl.: trainee jobs. traningen vagy mikotben az adott helyen dolgozol, es kapsz fizetest is.


En itt elek kozel 8 eve reszt vettem egy parban. Tavaly konyvem is jelent meg.


Itt egy link ilyen mukakrol Angliaban :


[link]


A konyvet viszont itt veheted meg:


[link]


Es itt egy csopp izelito a tartalombol:


A könyvcím önmagáért beszél. E rendkívül hasznos kiadvány rengeteg gyakorlati információ, címek, telefonszámok, internetcímek, praktikus ismeretanyag és sok-sok használható adat révén segítséget kíván nyújtani az Angliában dolgozni vagy tanulni induló magyarok számára. A szerző szinte megfizethetetlen gyakorlati tapasztalatai alapján átfogó áttekintést ad az angliai élet idegenek számára lényeges részleteiről. A beutazáshoz, a szállás- és munkakereséshez szükséges információk mellett a megélhetési költségek, a szociális juttatások, a bolthálózatok, az oktatási és az adózási rendszer , a különféle pályázatok bemutatása mind-mind megtalálható ebben a hosszú című, de lényegre törő kiadványban.


tovabbi sok sikert,


steve

2011. okt. 29. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Ezt nem tudom megvenni,mivel erdelyi vagyok :p


De lenne par kerdesem :)


1.Ha pl. elvegzed az egyiket akkor lesz egy szakmad,igaz?

2. Mennyire fontos az angol tudas,hogy felvegyenek ?

3.Mennyit kell fizetni arra az "iskolara" vagy ingyenes ? :D

2011. okt. 29. 10:54
 10/18 A kérdező kommentje:
es koszi az eddigieket:)
2011. okt. 29. 10:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!