Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Melyik a jobb? hogyha kimegyek...

Melyik a jobb? hogyha kimegyek külföldre, és beiratkozok egy nyelvtanfolyamra, és mellett talán vállalok utána munkát, vagy csak munkát (teljes idöben)?

Figyelt kérdés

célom minél jobb nylevtudás összeszedése

köszi


2010. dec. 16. 20:14
 1/2 anonim válasza:
Én a nyelvtanfolyamot javaslom. Vannak nagyon jó sulik, magyar kapcsolattal is, már innen tudsz szervezni szállást stb. És amíg tanulsz, tudsz munka után nézni, plussz fejlődik a nyelvtudás.... Mondjuk ehhez a verzióhoz kicsit több pénz kell indulásnak.
2010. dec. 18. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Én Németországban vagyok Au Pair. Délelőtt nyelviskolában vagyok, délután a vendégcsaládomban "dolgozom". Mindenképp jobban jársz, ha külföldre mész, mert nagyon sok minden ragad ott rád, de ha van rá mód, akkor el kell járni nyelviskolába is, mert a köznyelvben nagyon sok hibát hallasz és követsz el, úgy hogy észre sem veszed, viszont a nyelviskola sem elég, mert az magában kevés. Ha tudsz akkor dolgozz, így meg van a megélhetésed, keres német nyelvű barátokat, kollégákat és mindenképp menj nyelviskolába!
2010. dec. 27. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!