Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Késő 26 évesen angliai egyetem...

Késő 26 évesen angliai egyetemre pályázni? Késő ennyi idősen a fiatalságomat keresni?

Figyelt kérdés
Úgy érzem nem volt még elegem az oktatásból, még mindig nem találtam meg önmagam. Szívesen tanulnék még, de visszatart, hogy ha jelentkezem, szinte mindenki fiatalabb lesz nálam, ami felháborító :), így hát szívesen olvasnék az enyémtől eltérő véleményeket (is).
2010. dec. 31. 19:11
 1/5 anonim ***** válasza:
41%

Mégis, miért lenne késő? Bsc+Msc együtt öt-hét év, 33 évesen még fiatal leszel. Vannak ott idősebb hallgatók is.

De miért mennél ki? Tudod, hogy nagyon drágák az angol egyetemek a magyar pénztárcáknak?

2010. dec. 31. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tudom:) Hajjaj..
2010. dec. 31. 19:32
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól tudom Skóciában még mindig finanszírozza az állam EU-s diákok tandíját alapszakon. Én most kezdtem újra a tanulást itthon, "mesterezni" már külföldön szeretnék.
2010. dec. 31. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
nemrég volt az újságban, hogy még 70 évesen is diplomáztak. ne érdekeljen h ki hány éves :)) próbáld meg aztán még bármi lehet :DD
2011. jan. 13. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
dehogy van késő!! én most vagyok egy erdélyi egyetem 2.szemeszterében 28évesen és abszolút még a fiatalabb csapatba tartozom, nem egy évfolyamtársam 40 körüli, illetve feletti!! előtted még az élet, csak bátoríthatlak, hogy próbáld meg!!
2011. febr. 24. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!