Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Minek számít a magyar OKJ-s...

Minek számít a magyar OKJ-s végzettség Angliában?

Figyelt kérdés
Nem találom a fordítását sehol. Foundation degree-t vagy mit jelent? Tovább szeretnék tanulni Angliában,s vhogy el kellene tudnom mondani mi is ez, de nem tudom hogyan fordíthatnám le, vagy fogalmaznám meg mi is ez valójában. Légyszi segítsetek! Nagyon köszi!!!
2011. jan. 4. 01:49
 1/6 anonim ***** válasza:
63%
Minőségi Wc papírnak:D.
2011. jan. 4. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
semminek ez csak a magyar állam által elismert papír
2011. jan. 4. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Europass bizonyítványt kérj angol nyelven, és máris érvényes, ez minden OKJ-s bizonyítványhoz kapható pár ezer forintért, anno én is kiváltottam, mert azt hittem hogy Németországban fogok dolgozni.
2011. jan. 6. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
3500 Ft, a mindenkori minimálbér 5%-a azt hiszem, az NSZFI-hez a Baross utca 52-be beviszed az OKJ-s bizidet, minden papíroddal együtt, és megcsinálják bármilyen európai nyelven.
2011. jan. 6. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
33%
bizony és akkor már aloeverával dúsított
2011. jan. 6. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
33%
:-))))Sőt Noni Juice-al:-)))
2011. jan. 12. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!