Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » A takarításhoz kell valamilyen...

A takarításhoz kell valamilyen végzettség? Hogy van az, hogy kinn van egy magyar és felveszik takarítani? Mi kell ahhoz?

Figyelt kérdés
Most olvastam egy kommentben, hogy takarít valaki külföldön és a családjának is van mit félrerakni... Mit csinál kint egy takarító? Milyen végzettsége kell hozzá?
2011. szept. 2. 21:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem semmi. Ehhez sem ész sem szaktudás nem kell.
2011. szept. 2. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
100%
Van ilyen (talán OKJ-s) tanfolyam is...
2011. szept. 2. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
azért nyelvtudás az kell,legalább alapfokon beszélni az adott nylevet.
2011. szept. 2. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak simán magánházaknál takarít,akkor nem kell,de ha takarító céghez megy dolgozni,akkor kell,tanfolyamot végeznek el,és erről papírt is kapnak.Nem vicc,de már itt nálunk is sok helyen kérik,hogy "szakképzett"takarító legyen,azt veszik fel.
2011. szept. 2. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
azon kívül, nem kell mindent elhinni. pl. mondjuk, ha Londonban takarít minimálbérért, abból ugyan nem fog eltartani egy családot. esetleg,ha a család összes tagja, mondjuk négyen, egy szobában laknak, egy olyan házban, ahol rajtuk kívül még három másik család. kezeld fenntartással az ilyen híreket.
2011. szept. 2. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
100%
Bajorországban például az kell, hogy találj egy olyan háziasszonyt, aki nem ragaszkodik ahhoz,hogy legyen tapasztalatod takarításban és háztartási munkákban.
2011. szept. 2. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
egyik ismerősöm németországban mosogatott. havi 350 ezer ft-ot kapott, de viszont minden nap 10-12 órát bent kellett állni, még ünnepnapokon is.
2011. szept. 2. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
73%
Jelenleg én is takarításból élek a tengerentúlon (már nem sokáig). 2 naponta 3 óra. 1 hónapra átszámolva 100 ezer forintot kapok.
2011. szept. 2. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Végzettség takarításhoz? Max egy takarító cégnél kell. Én Angliában takarítóként kezdtem egy szállodában és semmi végzettséget nem kértek, annyi kellett hogy egy erős alap nyelvtudás meglegyen!(8 óra volt a munkaidőm - 2 szoba/óránként)
2011. szept. 2. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
82%
22.12-es: angliában is kijön kb. 250-300 ezer forintra a takarítói bér (óraszámtól és árfolyamtól függően). csakhogy az itt 800-900 font, márpedig az egyáltalán nem magas fizetés. ezt mindig elfelejtik, hogy ne csak átszámolják forintra, hanem vegyék bele a költségeket is.
2011. szept. 2. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!