Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Lehet 1 évet halasztani a...

Lehet 1 évet halasztani a felvételi után?

Figyelt kérdés
2009. febr. 5. 19:15
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet.
2009. febr. 5. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
De miért szeretnél halasztani?
2009. febr. 5. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Iskolánként, karonként változó. Mi megkérdeztük több iskolában is nyílt napokon, és mindenhol mást mondtak. Valahol azt mondták, hogy lehet, valahol azt, hogy csak akkor ha fizetsz, valahol azt mondták, hogy nem lehet. Szerintem hívd fel az iskolát, ahova jelentkezel, és kérdezd meg.
2009. febr. 5. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha felvettek, 2 éven belül kell megkezdeni a tanulmányaidat.
2009. máj. 17. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem személyes tapasztalatom, hogy ne higgy senkinek! Magához a tanulmányi vezetődhöz kell menned, hogy biztosat tudj! Én akartam halasztani de közölték velem, hogy első félévben nem lehet!!!!Pedig előtte hitegettek, hogy lehet!!! De ezt iskolája válogatja! (Én Pázmányos vagyok)

Én úgy kerültem ki, hogy el kelljen kezdenem a sulit, hogy felvettem egy könnyű tárgyat (így aktív a félévem) soha nem jártam be az órákra (évfolyamtársaktól lehet anyagok kérni) csak hazamentem vizsgára (Németországban élek) és a 2. félévem már passzív volt! Remélem tustam segíteni!

2009. máj. 17. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Régebben (BSC bevezetése előtt) mindenhol lehetett, azóta iskola válogatja. Van ahol csak úgy lehet h beiratkozol és egyből passzíváltatsz, de azt se lehet évekig húzni...

Vagy a kiszemelt iskola vagy az Educatio tud segíteni:

info@felvi.hu

2010. jan. 5. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!