Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Külföldi msc képzésre hogy...

Külföldi msc képzésre hogy számolják a pontokat, és hol tudok nézni külföldi egyetem felvételi ponthatárait?

Figyelt kérdés
még nem vagyok végzős,de olvasgattam,hogy mennyi előkészülettel jár egy amerikai egyetemre való jelentkezés,úgyhogy már most olvasgatok utána,de konkrét ponthatárt nem találtam,vagy hogy mi alapján nézik a pontokat msc-n.leginkább a university of florida érdekelne.ja meg olyan se ártana,hogy kb hányan szoktak rá jelentkezni,és mennyi embert vesznek fel,mert én pl fizika tanszékre mennék,és remélem oda nem jelentkeznek sokan :D
2011. jan. 31. 12:52
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!