Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Igaz az, hogy az USA-ban nem...

Igaz az, hogy az USA-ban nem kötelező a testnevelés óra az iskolákban csak választható?

Figyelt kérdés
Több helyen olvastam ezt és olyanoktól szeretném tudni a választ akik tényleg TUDJÁK, hogy igaz-e?!
2011. febr. 9. 06:46
 1/4 anonim ***** válasza:
A sport kötelező, de hogy MIT sportolsz, azt te választod. Nincs ez a tipikus tornatermi óra, mint nálunk. Helyette lehet lovagolni pl.
2011. febr. 9. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
mármint milyen iskolákra gondolsz?általánostól egészen az egyetemig?Vagy hogy?
2011. febr. 11. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ugy van, ahogy elso irja. Akar ping-pongot is valaszthatsz, de valamilyen "sportot" kell valasztani. Nincs magyar ertelemben vett tesi ora. Amikor egyetemre jartam, nem kellett tesizni (Magyarorszagon az egyetemen x felev kotelezo tesi van alairasert). Szerintem ezt az egeszet az is befolyasolja, hogy nincs egy kialakult osztaly, hanem olyan rendszerben megy vegig az egesz, mint Magyarorszagon az egyetemen. Tehat nem minden oraban ugyanazokkal vagy es igy egy kozosseg azonos sportagat uzokkel alakul ki, nem pedig oszt. tarsakkal...
2011. febr. 12. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem most középsuliban kötelező a tesi. Van különböző fajtája (pl gyúrás, fittness, normális tesi, kosár labda) de kell csinálni. Kredit rendszer van és ahhoz, hogy leérettségizzek kell a tesi is.
2011. febr. 15. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!