Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Anglián és Csehországon kívül...

Anglián és Csehországon kívül van még valahol az únióban angol nyelvű orvosi képzés?

Figyelt kérdés
és persze magyarországon kívül
2011. márc. 9. 16:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Azokban az országokban ahol van orvosképzés és fogadnak külföldieket, ott mind van angol nyelvű képzés.
2011. márc. 9. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

nem, mert pl. franciaországban, és svájcban vagy franciául vagy németül kell tudni.. nem elég az angol

olyant keresek ahol a teljes képzés angol

2011. márc. 9. 16:44
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom mennyit segít a véleményem, de leírom. Én nagyon sok orvosinak utána néztem, ugyanis szeptembertől mindenképp külföldön fogom kezdeni. Amit én tapasztaltam, az az,hogy szinte minden uniós országban kérik az angol képzés mellé is az adott ország nyelvének minimum felsőfokú ismeretét, a gyakorlatok miatt, tovább megyek,ha angol szakra mész a legtöbb helyen kérni fogják az angol után a másik nyelvvizsgát is, csak azért mert külföldi vagy. Ha közeli országokban gondolkodsz, akkor még Szlovákiát tudom talán tanácsolni, 1db orvosija van, viszont annak nem nagyon néztem utána, van angol szak,nem tudom kell e a szlovák is, de valószínűleg igen. Romániában, Csehországban, Svájcban, Spanyolországban, Franciaországban, Németországban, Ausztriában kevés az angol, ez biztos, még egy párnak utána néztem, kigyűjtöttem.:) Ha gondolod add meg az msn/skype címed és beszélgethetnénk. Te hova szeretnél menni legszívesebben? Ha kizárólag angolul szeretnél tanulni én a briteket javasolnám, igaz megduplázták a tandíjat, de ott teljesen más a diákhitel rendszer, a fizetésedből vonogatják,és az állam nem engedi meg a bankoknak, hogy teljesen eladósodj.
2011. márc. 9. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Bocsánat, kissé már fáradt vagyok.... a csehek valóban nem kérnek, én tényleg azt tanácsolom még a szlovákot nézd meg,ott van remény, a többit felesleges, elég sokat telefonálgattam, biztos,hogy kérnek, legalábbis az említett országok. De természetesen az a biztos,amiben te utána nézel, itt ne hallgass semmilyen alaptalan hozzászólásra, sokan csak gondolnak egyet, és azt hiszik,ami elsőre logikusnak tűnik pl. az,hogy angol képzés csakis kizárólag angol nyelven folyik,az a valóságban is úgy van. Ez nagyon kevés helyen van így. pl. Magyarországon, de nem ez a bevett szokás, sok helyen kevés a pénz, ha nem megy az adott ország nyelve...és ez így helyes is.
2011. márc. 9. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
*aminek
2011. márc. 9. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek:)


Akkor maradt Anglia..:)

2011. márc. 10. 10:18
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha Angliaban akarstz meni ajanlom Scociát, joval olcsob,de ugy emlekszem Holandiaban is van orvosi képzés angolu.Lehet hogy ösztöndijra is birna még pályázni.

Ajanlom a Nuffic oldált.

2011. márc. 10. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!