Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Külföldi nyelvtanfolyamokról...

Külföldi nyelvtanfolyamokról milyen tapasztalatok vannak?

Figyelt kérdés
Nézegettem párat Angliában, de nem adtak teljes körű tájékoztatást, ráadásul nagyon drága. Volt olyan, amely 3 hetes és fél millió (!) forint, de ebbe nincs benne az utazás, a szállás meg családnál van. Tudtok olyat mondani, ahol olcsóbban megúszom? 3-4 hétre szeretnék intenzív tanfolyamra menni.
2011. márc. 17. 19:52
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem családnál olcsóbb egyébként mint koliban, csakhát vannak olyan fogadó családok akik elég hanyagul csinálják, nekik ez csak pénzforrás, bár elvileg átkérheted magad másik családhoz az út alatt ha nagyon rossz lenne. Jó dolog egyébként, lehet mászkálni, nézelődni, egyben nyaralás is. Tengerentúlra viszont csak hosszabb időre (3+ hónap) érdemes menni mert amúgy irreálisan drága.
2011. márc. 17. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Intercambio-s lányokat kalauzoltam két éve.Ők egy hónapra illetve 2 re érkeztek Spanyolországba, ahol a tanfolyam ára 250 € per hó-tól ment 450 € per hó-ig.Ebben nem volt benne a lakás, sem semmi.Minden maguk béreltek, és intéztek.A baj annyi volt, hogy a 4 hetes tanfolyam alatt inkább csak erősítették azt a keveset amit tudtak, de nem sokat tanultak.Fél év minimum kell, hogy intenzív tanfolyamon sokat(és tényleg sokat)tanuljon az ember.Egy hónap sajnos nagyon kevés.Amúgy megy drágák a tanfolyamok.Olcsóbban megúszhatod, de nem olcsón.
2011. márc. 24. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!