Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Melyik a legjobb orvosi...

Melyik a legjobb orvosi egyetem Magyarországon?

Figyelt kérdés
Traumatológusnak készülök, hány évig tart az egyetem, Magyarországon és külföldön kb mennyit keres?
2010. szept. 2. 20:18
 1/8 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem a Szegedi és a Semmelweis Egyetem a legjobb.
2010. szept. 2. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
87%
Mind a négy orvosi képzés nagyon magas színvonalú Magyarországon, szóval bármelyiket választhatod.
2010. szept. 2. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
17%
Szerintem a Semmelweis egyetem,de tényleg igaza van azelőzőnek mindegyik jó:)
2010. szept. 3. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Mindegyik jó. Én pl. Szegedre járok, a többit nem próbáltam, így nekem az a legjobb:)

De egy SOTÉS azt fogja mondani, hogy a SOTE a legjobb:)

De a szakosodás úgy is az egyetem után van, így teljesen mindegy, hol végzed a képzést.

Orvosi egyetem 6 év, traumatológia szakképzés 6 év:)

2010. szept. 3. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszönöm. azt lehet hogy 1 magyarországi orvosin végzek és kimegyek a szakképzésre pl: Németországba?
2010. szept. 4. 12:04
 6/8 anonim ***** válasza:
23%
Legjobb a SOTE és a szegedi. Pécsi és a debreceni sokkal könnyebbek - ezt a munkáltatók és külföldön is tudják, éppen ezért a fent említett 2 egyetem közül érdemes becélozni az egyiket (lehetőleg sote-t, de azt is csak azért mert ismertebb, amugy a szte és sote ugyanolyan jó).
2013. nov. 10. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Harvard
2020. aug. 2. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Utana nem tudom
2020. aug. 2. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!