Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Bécsben hol van olyan középisk...

Bécsben hol van olyan középiskola, ahol nem drágán tudnám taníttatni most 14 éves fiamat? Lehetőleg kollégiumi elhelyezéssel érdekelne, lehet egyházi is. Andrea

Figyelt kérdés
2011. ápr. 9. 21:58
 1/5 anonim válasza:
Én nem Bécsben tudok, hanem Eisenstadt-ban. A suli neve HTBLA, elég sok magyar jár oda.
2011. ápr. 10. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Érdekelne ez a suli,légy szíves írd meg, hogy lehet jelentkezni,van-e kollégium,minden fontos tudnivalót.Köszi
2011. ápr. 10. 18:24
 3/5 anonim válasza:

Sajnos konkrétumokat tudok mondani erről az iskoláról, csak egy honlappal tudok szolgálni:

[link]

2011. ápr. 12. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2011. ápr. 14. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az iskola szerintem abszolút ingyenes (tíz éve így volt, mikor kint középiskolába jártam), a megélhetés: kollégium+étel+bérlet amiért fizetni kell. Kolesz nekem kb. 300 euró volt félpanzióval, bérlet (délután 1től volt érvényes, ha közel van a suli a kollégiumhoz akkor jó) mindössze 6 euro, havi zsebpénz 50 euro volt, egy centtel sem több, ebből fedeztem, ha reggel és este között megéheztem, vagy ebből utaztam nagy ritkán haza. Nagyon spóroltam, szórakozásra nem volt pénz, de nem is amiatt mentem ki hanem a nyelv miatt.


Szerintem bármelyik állami, nem magánsuli ingyenes, ezért mindenképp bátorítanálak titeket!

A nyelvtudás amit ott megszerez, kincset fog érni!


Sok sikert!

2012. szept. 25. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!