Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hol talál munkát középiskola...

Hol talál munkát középiskola mellett egy 18 éves, jó nyelvtudással rendelkező lány?

Figyelt kérdés
Olyan munkára gondolok amihez kell angol vagy német.Esetleg hostess.Akár külföld is.
2009. nov. 25. 15:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez attól függ leginkább, hogy jól nézel-e ki, milyen a megjelenésed, kommunikációs képességed. De nem véletlen, hogy diplomások, nyelvvizsgákkal a tarsolyukban nem kapnak állást, tehát nem lesz könnyű... Főleg nem suli mellett.
2009. nov. 25. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Diákszövetkezetekkel vedd fel a kapcsolatot, ott találhatsz hostess munkát is. Esetleg tudom ajánlani egy nemzetközi utazási iroda utjainak népszerűsítését, ebből lehet te is tudsz pénzt keresni, ha érdekel írok róla.
2009. nov. 28. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
igen,érdekelne ez az utazási céges dolog,megköszönném ha részleteznéd...
2009. nov. 30. 19:26
 4/4 anonim válasza:
Azt nem tudom, milyen munkára gondolsz, de én tudok otthon végezhető számítógépes munkát (Budapesten). Nyomtatott papírról kell begépelni táblázatokat megfelelően szerkesztve. 2-3db A4-es oldalért jár 500Ft, ha az ember belejön, akkor ez 1 óra alatt is megvan. Teljesen flexibilis, hogy mennyi munkát vállalsz, de a határidő azért egyeztetve van. Munka szinte folyamatosan van, uh ha érdekel a dolog, jelezz vissza...
2011. szept. 22. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!