Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » 21 éves vagyok. Az középiskola...

21 éves vagyok. Az középiskola után még mindíg nem tudtam elhelyezkedni. Ha regisztráltatom magam mint munkanélküli, vajon kaphatok-e munkanélküli segélyt?

Figyelt kérdés
2011. jan. 7. 11:48
 1/6 anonim ***** válasza:
nem, az csak annak jár, aki dolgozott már meghatározott ideig
2011. jan. 7. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 hollófernyiges ***** válasza:
67%
A pályakezdők is kapnak valami támogatást, de legjobb ha ezt a munkaügyi központban kérdezed meg.
2011. jan. 7. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
84%
Szia! Pályakezdőknek nem jár támogatás a Munkaügyi Központon keresztül, de szociális alapon az Önkormányzat adhat segélyt. Esetleg úgy kaphatsz támogatást, hogy a Munkaügyi Központ által szervezett tanfolyamon hiányzás nélkül résztveszel.
2011. jan. 7. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
21 éves srác vagyok én is. Köziskola és egy okjs képzés után már két helyen is dolgoztam, de mindketto szar volt. Fizetés és munkakörülményileg egyaránt. Nehéz lesz csak érettségivel, látod nekem sincs sokkal több, de mindjárt válogathatok, mert vidéki város és az érettségi is nagy szó errefelé:)
2011. jan. 8. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

KAPHATSZ!!!

Tesóm is kapott...mondjuk már neki azóta van munkája.

12/F

2011. febr. 7. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ha lehet, egy kicsit bővebben!
2011. febr. 8. 07:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!