Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Hogyan kerülhetnék be a...

Hogyan kerülhetnék be a Harvardra?

Figyelt kérdés
Kérdésemen kívül tudnátok-e arra is válaszolni, hogy mennyi lenne az az összeg, amit be kellene fizetni? Tudom, hogy több milliós a tandíj, de van egy olyan szabály ott, hogyha a szüleid évi átlagkeresete 50.000 usadollár alatt van, akkor valamennyivel kevesebbet lehet fizetni. És ha esetleg ösztöndíjjal is lehetne olcsóbb, akkor mennyi lenne az az összeg amit minimum be kellene fizetni?
2011. máj. 5. 19:52
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
11%
Miért akarsz a Harvardra menni?
2011. máj. 5. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
28%

19:57

Mert sokat látta a TV-ben és tök menő!!!!!

2011. máj. 5. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Gratulálok! -.- Légyszives akik tuskók, ill hülyeségeket írogatnak, azok mellőzék a válaszadást. köszönöm. Hogy miért szeretnék a Harvardra menni? Mert mint minden embernek, nekem is van egy álmom. A Harvardon szeretnék tanulni, később pedig a NASA-nál dolgozni mikrobiológusként, mert nagyon szeretem és éredekel a biológia és kémia. Ezért szeretnék a Harvarda járni.
2011. máj. 5. 20:55
 4/20 anonim ***** válasza:
66%
Gyanítom az egyetem oldalán minden információt megtalálnál, ha utánanéznél:) Ha már oda szeretnél járni, lehetnél kicsit talpraesettebb:D
2011. máj. 5. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Igen, már utánanéztem, de sehol nem találtam arra választ, hogy mi az a minimum összeg, amit be kell fizetni. (Amit föntebb is írtam)
2011. máj. 5. 21:07
 6/20 anonim ***** válasza:
79%
Erősen kétlem, hogy külföldieknek csökkentenék a tandíjat.
2011. máj. 5. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
tudom, sőt. jóval több mint az alap összeg (52ezer$). De valamilyen ösztöndíjjal lehetne csökkenteni az összeget, vagy támogatással is...
2011. máj. 5. 21:17
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Phd képzéssel sztem sokkal könnyebb dolgod lenne.

És ha a NASAnál akarsz dolgozni, akkor lehet nem is árt az a Phd. Tehát sztem először itthon ELTE-BME, aztán Harvard Phd.

2011. máj. 5. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Utolsó,miért lenne neki könnyebb Phd-nál?
2011. máj. 6. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Irj nekik egy e-mailt, de ehhez minimum zseninek kene lenned. :) Es igen ez igy van, minden egyetemen lehet tamogatast kerni a szuleid anyagi helyzetere hivatkozva.. ha allampolgar vagy, vagy zoldkartyad van! Tehat te nem fogsz, mert vizummal jossz ide tanulni.
2011. máj. 6. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!