Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Mennyi ideig tartana megtanuln...

Mennyi ideig tartana megtanulnom folyékonyan beszélni angolul Amerikában, Angliában? Esetleg tapasztalat valakinek?

Figyelt kérdés
Elég jól megértem az angol szöveget, ha le van írva, mondjuk olyan középszinten megértem, a tanár szerint jó a szókincsem is, de beszélni nehezen megy még és hallás utáni értés is.
2010. ápr. 8. 12:10
 1/2 anonim válasza:
2 hét után mindent értettem. persze nem vagyok perfekt most sem, 8 hónapot voltam kint. de elboldogultam 2 hét utűn mindehol. bank suli bolt busz orvos.......
2010. ápr. 8. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
pár hét alatt belejössz a beszédbe és nem lesz egyáltalán szokatlan.. min. 1-2 hónap mindenképp javasolt, ha látványos eredményt akarsz elérni.
2010. ápr. 9. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!