Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Külföldi magyarok! Ajánlotok...

Külföldi magyarok! Ajánlotok nekem kinti főiskolát/egyetemet?

Figyelt kérdés
2011. júl. 22. 21:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Kérdés melyik nyelvet beszéled.
2011. júl. 22. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
angolt
2011. júl. 22. 21:30
 3/11 anonim ***** válasza:
MIT, CalTech, Berkeley
2011. júl. 26. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
bocsi, de ez egy rendkívül hülye kérdés. egyáltalán milyen területen helyezkednél el? vagy csak halvány sejtés arról, merrefelé kacsintgatsz? milyen szinten lennél képes teljesíteni, és mennyit tudnál rá áldozni? milyen szinten beszéled az angolt, és van-e más nyelvtudásod? mindegy neked melyik országban helyezkednél el? ott akarsz maradni, vagy hazajössz? ha válaszolsz, akkor talán tudok még segíteni.
2011. júl. 29. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Szerintem nem hülye kérdés. Nyilván azért írtam mert mindenfelé "kacsingatok". Szeretném megnézegetni,hogy mik a lehetőségeim, és igen, mindegy milyen szakterületen,ugyanis még nem tudom merre felé szeretnék elhelyezkedni,és hátha valamelyikhez kedvet kapok,amelyiknek a honlapját éppen olvasgatom.

Egyébként középszinten vagyok angolból, az érettségit idén tettem le belőle,és szeptemberben megyek középfokú nyelvizsgázni.Ezen kívül tudok olaszul is bár az inkább csak alapfokon. Szeretnék kint is maradni. És a tanulmányi átlagom eddig mindig 4.0 felett volt,úgyhogy a teljesítéssel nem lenne problémám. Az ár meg nem lényeges,mert ha úgy látom,hogy nekem drága az akkor egyszerűen csak továbblépek a nézelődésben

2011. júl. 29. 10:26
 6/11 anonim válasza:
[link] <---- Ukrajna? :D
2011. aug. 2. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Tuti hely ;)
2011. aug. 2. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
19:01 ott a pont.....:D:D pacsii :D xD
2011. aug. 2. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Hát tudom én mi a jó :D ugye-ugye...:D rajság az a suli, 1szerüen imádom <3 :DD
2011. aug. 2. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
20:42 hát igen.. neked már csak ez jutott :D xD ...
2011. aug. 2. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!