Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen főiskolát ajánlotok?

Milyen főiskolát ajánlotok?

Figyelt kérdés

Ezek érdekelnek: éhező gyerekek segítése, eltűnt (elrabolt) személyek megtalálása. Mert az utóbbihoz jó volna a nyomozói, csak az a baj, hogy nem vagyok sportos típus, és ha jól tudom, akkor a kiképzéshez szükséges a sport. Válaszokat előre is köszönöm

+ jó vagyok rajzolásban


2010. okt. 3. 19:58
 1/1 anonim ***** válasza:
68%
Valamilyen szociális szakirányt ajánlanék a figyelmedbe. Csak szerintem azért kár elparazarolni 4-5 évet. Persze ezt Neked kell eldöntened. Én a helyedben valami jobb befektetést választanék, ami hosszú távon biztosíthatja saját megélhetésedet és egzisztenciád felépítését. Mások segítése nagyon szép dolog, de véleményem szerint nem szabad ennek áldozni az egész életed. Karitatív szervezetekben persze lehet vállalni feladatot.
2010. okt. 3. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!