Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Ausztriában milyenek a gimnázi...

Ausztriában milyenek a gimnáziumok? Lehet, h kiköltözünk.15/F

Figyelt kérdés
Érdekelne,hogy mennyire nehéz a suli,a beilleszkedés stb.
2011. aug. 8. 19:50
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha tudod a nyelvüket akkor könnyű lesz beilleszkedni. Illetve ez rajtad és a leendő osztálytársaidon múlik. Szerintem semmivel nem különb ott mint itt :D Lehet kifogsz egy jobb osztályt, mint itt volt vagy egy rosszabbat. De ne általánosítsunk :D Remélem sikerül beilleszkedned :)
2011. aug. 8. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Szia!2 eve jottunk ki ausztriaba.Nagyon jofejek a tobbiek,befogadoak.A tobbiek azt mondjak,hogy a maganiskola v a vallasos iskola sokkal jobb (en maganba jarok),az allamiban nagyon bunkok.Es heti egy TZ-t irunk,es a mellektantargyakbol (kemia,fizika,foldrajz,biosz,enek)minden oran van feleltetes.Itt kint keves magyar van,de szerintem nalatok is lesz majd legalabb egy magyar a suliban.Mivel szinte mindenhol tanitanak latint,angolt es meg vmi mast,ezert sztem ha nem beszeled vmelyiket jarjal kulontanarhoz,mert nagyon le fogsz maradni.En ugy kezdtem,hogy a szuleim beszeltek az igazgatoval es az azt mondte ,h ket evig ,,nem normalis diakok" leszunk,azaz 2 evig nem tudunk megbukni.Melyik reszere jottok/jonnetek ausztrianak?Ha valamiben tudok meg segiteni,irj privit!Remelem segitettem!

14/L

2011. nov. 9. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!