Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Mit lehet tanulni a Yale-en,...

Mit lehet tanulni a Yale-en, a Harvardon, és a Darthmouth-on?

Figyelt kérdés
2011. aug. 13. 22:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
18%
World of Warcraft-ot.
2011. aug. 13. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
29%
TOELF felsőfok + GMTA vizsgád /egyetemi belépők, egyik a másik nélkül semmit nem ér/ megvan akkor van értelme erről beszélni, addig meg nézz szét a Kodolányin
2011. aug. 14. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%

te akartál múltkor tudni New York általános sulijairól?

nem csörög még a pizsi?

2011. aug. 14. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
51%

Bármit amit itthon is, csak összehasonlíthatatlanul jobb színvonalon és drágábban.


A TOEFL-t említő kollégát kiegészíteném, hogy a vizsgán nincs felsőfok, ahogyan bukás sem. Készségeket mér, ahogyan a legtöbb vizsga, max 30 pont részenként. A lényeg, hogy minél több pontot érj el, ugyanis az egyetemek a külföldi hallgatóknak meghatározhatják hogy milyen TOEFL eredmény felett nyerhet felvételt. Persze ez csak az egyik kritérium. Többek között RENGETEG pénz is kell hozzá. És itt félévenként nagyságrendileg egy teljes magyar orvosképzés áráról beszélünk...



Egyébként látogass el a honlapjukra és nézz körül.

2011. aug. 14. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

OO:55-ös vagyok

igen tudom, hogy nincs a TOELF-en belőve a szint, mint egy standard nyelvvizsgán, arra szerettem volna felhívni a figyelmet, hogy egy hozzávetőleges felsőfokban itt is meg kell lennie, tehát gondolok itt arra, hogy összértékben 85%-nál kevesebben nem szabad gondolkodni mivel ez a nyelvvizsga csak belépő.

Egy 85%-os TOELF kb egy nagyon erős felsőfoknak felel meg valamint bár inkább C2-nek mint C1-nek, bár az sem mindegy melyk nyelvvizsgával hasonlítjuk össze.

Itthon követelményben talán a Cambridge CAE-vel lehetne vagy egy CPE-vel.

2011. aug. 14. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

00:55-ös, nem nem én vagyok az, de ez bunkóság volt...

És nem azt kérdeztem, hogy hogyan lehet bejutni, hanem h. mit lehet ott tanulni

2011. aug. 14. 13:29
 7/11 anonim ***** válasza:
0%

nem volt bunkóság, hiszen konkrétan semmi értelme a kérdésednek, ha lenne akkor saját magad is el tudnál látogatni ezen egyetemek oldalára és megnézni a szakok választékát

ha pedig nehézséget jelent a megértés akkor igazán kérdés értelmetlenné válik

bunkóságnak azt tartom amikor valaki feleslegesen tesz fel kérdéseket

2011. aug. 14. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
100%

Csak kérdezett, az nem bunkóság. Te meg túl okos vagy és már észre sem veszed, hogy mekkora bunkó, mert bunkózol másokat, akik kérdést tesznek fel. Én is bunkó vagyok, mert bunkónak tartalak és nem a kérdésre válaszoltam, de mint tudod a rengeteg okossággal a bunkódban: bunkóság bunkóságot szül. Nem a kérdésre válaszolni a legnagyobb bunkóság.

Maradok tisztelettel Bunkókám:

Bákszi (a bunkó)

2011. aug. 16. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Rengeteg mindent lehet tanulni. Menj fel a honlapjukra, és nézd meg. Vagy írd be keresőbe, még a wikipedián is fent van.
2011. aug. 16. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
...ha erre a kérdésedre csak ilyen linkek segítségével tudsz bármit meg a fent említett iskolákról, akkor neked nem ajánlom, hogy ilyen helyen tanulj...
2011. aug. 18. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!