Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Ha lediplomázok a Harvardon,...

Ha lediplomázok a Harvardon, akkor hova vesznek föl?

Figyelt kérdés
bárhova ahova csak akarok?
2011. okt. 26. 20:08
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
HA lediplomázol.....
2011. okt. 26. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
hova nem? :D
2011. okt. 26. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
én is úgy értem,hogy: HA
2011. okt. 26. 20:16
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha, .... akkor igen, ahova akarod.
2011. okt. 26. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 King of Reptoids válasza:
A szakon beül mindenhova.
2011. okt. 26. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Barhova.


Am nezted mar h mennyi a tandij? Sztem total nem eri meg mire visszajon az a penz, meg amerikai viszonylatban is rengeteg evi munka utan terul meg +kozben azert a keresetedbol fel is elsz valamennyit.


Pont tegnap neztem, es hiaba h presztizs de bakker aranytalanul draga...

2011. okt. 26. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
A mekibe hamburgert sütni. Esetleg utcaseprőnek Budapesten. 2011., Magyarország.
2011. okt. 26. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
61%

Remesen hulye a kerdes, de ez nyilvanvalo, azt hiszem :) Olyan egyetemet egyelore nem talaltak fel, ahol vegezve automatikusan katapultalsz egy remek, jol fizetett alomallasba. Ilyen nincs. Olyan azonvan van, tobb egyetem is, ahol vegezve igen jo eselyel talalod magadat egy nagyon jo allasban. Aranyok vannak, biztositek nincs.


Meglehet aranytalanul draga, de a vilag csucs egyetemei mar csak aranytalanul dragak. Valamit valamiert.


Onmagaban a penz nem jelent semmit, a class of 2014 eseteben a jelentkezok atlag 92%-at kivagtak. Pedig a vilag csucs egyetemeire ritkan jelentkeznek hulyek..


Nem eri meg..remelem nem az egyik szervezet youtube-n fenn levo "dokumentumfilmjere" gondolsz, ami kb. 20 percig meg realis, aztan atcsap teljes felsooktatasellenessegbe, aminek velemenyuk szerint haszna semmi, csak art, majd a vegen kozlik, hogy vegyel aranyat, az a biztos, meg kelle a foldmuves es a jomunkasember :D Vicces doku volt :D

2011. okt. 27. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!