Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Amerikában először mindenki...

Amerikában először mindenki ugyanazt tanulja főiskolán és csak utána lehet szakra menni?

Figyelt kérdés

[link]


ez az egyetem érdekelne itt vannak az iskolái..van kettő college akkor csak arra lehet mennie elsőévesnek és utána business stb..? vagy lehet rögtön azt választani?


2011. aug. 19. 14:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Először is le kell őket fizetni pár millió dolcsival, aztán talán felvesznek és mehetsz a szakra.
2011. aug. 20. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nagyon értelmes lehetsz -.- tudod te mennyi pár millió dolcsi??.. segítek, szorozd meg 200 val..annyi pénze még sok ottaninak sincsen..sőt
2011. aug. 20. 17:52
 3/4 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom hogy nekünk európaiaknak ha van itteni érettségink akkor ott nem kell collagebe mennünk, hanem rögtön mehetünk az egyetemre az általunk válaszott szakra. Engem nagyon érdekel ez a téma mert én majd ki szeretnék költözni végleg és tanulni is szeretnék.

Na meg még úgy tudom hogy ugye ott a high school 17éves korukig tart (ha jól tudom) és akkor ott lehet választani hogy megy-e az ember collagebe (ami legjobban egy főiskolához hasonlítható) és akkor ott mindenki ugyan azt tanulja és akkor azzal kapnak egy olyan szintű képzést mint mi az érettségivel. Szóval egy befejezett collage = érettségi. Majd innen lehet az általad válaszott egyetemre menni (persze ha bejutsz). Remélem segítettem. :)

2011. aug. 22. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi :) igen. pozitívan értékeltelek ,már annyi mindent tudok csak azt nem hogy miből fogom fizetni :D
2011. aug. 22. 11:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!