Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Németországban az érdemjegyek?

Németországban az érdemjegyek?

Figyelt kérdés
egy hallásutáni értésben volt egy ezzel kapcsolatos feladat,és nem tudom hogy az 5-ös,és 6-os osztályzatok milyennek számítanak.valaki tudna írni esetleg az ottani rendszerről?
2011. szept. 8. 21:18
 1/4 anonim ***** válasza:
37%
Az egyes a legjobb osztályzat. Az 5-ös a legrosszabb.
2011. szept. 8. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
De van 6os is, tuti, mert egy német suliban csináltam a tangyakot, és ott mondták a tanárok. Az már valami borzasztó rossz jegy, de sztem ezt sose fogjuk igazán érteni mi, akik az ötös skálához vagyunk szokva.
2011. szept. 9. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
1es a legjobb 6os a legrosszabb. De nagyon nehéz nem keverni. Volt hogy azt hittem szegény német ismerősöm dogájára(6-os lett), hogy jó, és majdnem megdicsértem...:S
2011. szept. 11. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

igen a 6-os a legrosszab de kicsit bonyolult...

nekem az egyik német ismerősöm év végi átlaga 2.42 volt akkor az nálunk 3.5 lenne?....

ha év végén kapsz 1 hatost akor bukta, ha két ötöst akkor is de asszem egy ötösnél még nincs bukás

2011. szept. 15. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!