Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Külföldi egyetemre ösztöndíj...

Külföldi egyetemre ösztöndíj lehetőségek?

Figyelt kérdés
Angolul beszélő nyelvterületre keresek. Olyat, amivel max a repjegyet meg zsebpénzt kell fizetnem.
2011. szept. 11. 20:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Erasmus-ra vagy mire gondoltál?Már jársz felsőoktatásba, vagy ott kint akarsz járni, vagy hogy gondolod?
2011. szept. 11. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
www.ucas.com
2011. szept. 12. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Kint szeretném elkezdeni az egyetemet:)Ilyet sajna sehol se találtam:(
2011. szept. 12. 14:33
 4/6 anonim ***** válasza:

Angliaban nincs osztondij, de kaphatsz nagyon kedvezo feltetelekkel diakhitelt, ami fedezi a tandijat/lakhatast/kajat, stb. Skociaban a felsooktatas BA szinten ingyenes, de a tobbiert fizetni kell.


Az USA eseteben rengeteg "need blind" intezmeny van, ahol kaphatsz teljes osztondijat kuntakintekent is. De a kerdesbol az tunik ki, hogy tulzottyan nem neztel meg utanna egyiknek se :)

2011. szept. 12. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hát utána néztem én:) Csak az összes amit találtam, ahhoz már egyetemistának kéne lennem
2011. szept. 12. 19:30
 6/6 anonim ***** válasza:
Ezt nem ertem, miert kellene egyetemistanak lenned ahhoz, hogy BA-ra jelentkezhess? Ilyen a vilagon nincs...
2011. szept. 13. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!