Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Hogyan jussak ki Amerikába a...

Hogyan jussak ki Amerikába a Stanford egyetemre? Kérdések még alul.

Figyelt kérdés

(Kérlek válaszolj, akármit tudsz erről a dologról!)

Szóval 16 éves srác vagyok. Szeretnék Amerikában a Stanford (San Francisco, California, USA) egyetemen tanulni. Lehet, hogy most sokan hülyének néztek emiatt, mert úgy sem sikerülhet stb. de nekem ez nagyon nagy célom már nagyon régóta... Igazából nem is tudom hogyan kezdődött, de kb 1 éve már naponta arra gondolok, hogy milyen jó lesz majd a Stanfordon tanulni. Orvos szeretnék egyébként lenni. Nem mondhatnám azt, hogy szegények vagyunk, többet keresnek a szüleim mint az átlag, de gazdagok nem vagyunk. Tehát a Stanfordon az orvosi kar érdekelne (medicine). Az angol tudásom elég jó. Nemsokára megyek felsőfokúra, ECL-re. AZ jó, vagy tegyek le inkább mást? (hallottam a TOEFL-ről is, hogy külföldre az kellene, ez hogy van?) Bár az orvosi angolt akkor is tanulnom kéne, bár nem tudom, hogy hogy... Életcélom az, hogy Amerikában tanuljak, éljek, állampolgár legyek, feleség, gyerekek, és ott haljak meg. De sajnos nem oda születtem... Egyébként előnyben lennék? Nem tudom, hogy ez csak tévhit-e, hogy az amerikaiak buták. Tehát ha most én innen kimennék előnyben lennék? Valaki világosítson fel, köszönöm. Ha még eszembe jut valami, a válaszokhoz beírom. Köszönöm hogy szánsz rám az idődből :)


2009. ápr. 24. 15:39
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Na, kint vagy már a Stanfordon?
2014. júl. 21. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim válasza:
Tényleg mi a pálya mit csinálsz?
2015. jan. 22. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:
Mintha csak magamat latnam 14 vagyok es igazabol nekem is ez lenne a tervem: fogorvos szeretnek lenni az Egyesult Allamokban.A kerdesem az lenne hogy ennek milenne a menete,hogy hova mennek egyetemre az meg nem tudom,valoszinuleg Magyarorszagon fejezem be,egyebkent most gimnaziumban megyek,masik kerdesem a kerdezohoz szolna hogy,hogy all a dolog?
2015. márc. 24. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
Na hol tartassz most?
2015. nov. 4. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
100%
Random nézegettem a Google Map-et, és aztán idetaláltam, mert Palo Alto és környéke szép hely. Szóval így 8 év elteltével a kérdés feltételéhez képest - mi újság?
2018. jún. 17. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Sikerült valakinek valami innen? Akármi?
2021. szept. 12. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:

14-es vagyok,úgynézki 2 éven belül költözöm Floridába

viszont nem fogorvosként haha

2021. okt. 19. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!