Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Angliában melyek a leghíresebb...

Angliában melyek a leghíresebb főiskolák/egyetemk, ahol divatot lehet tanulni?

Figyelt kérdés
2011. szept. 24. 13:22
 1/6 anonim ***** válasza:
13%

Főiskolán vagy egyetemen divatot tanulni? Hehe, jó vicc.

Talán Amerikában nézelődj. Ott szinte a kukásokat is egyetemen oktatják, csakhogy jobb legyen a lelküknek, hogy egyetemet végeztek... A színvonalat inkább ne nézd.

2011. szept. 24. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Latom az elozo hozzaszolonak mely, es intom kapcsolata van a nemzetkozi felsooktatassal...kb. ugy, ahogyan azt a Blikk talalhatja.


A kerdezonek: a google a baratod, adott keresoszavakra kidob tobb egyetemet, ahol vannak ilyen szakok, esetleg specializalt iskolakat. Kis rakeresessel ranglistakra is lehet bukkanni :)

2011. szept. 26. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 klc válasza:
47%

Kedves 2.hozzászolo!!

az elso h.sz-nak teljességben igaza van...ketto kivetelevel az osszes angol egyetem (uni) egy rakas sz..!! (es teszem hozza nem olvasok blikket!)

es kedves kérdezo! milanoban,romaban akár parizsban kiválo kifejezetten erre spec iskolák vannak természetesen angolul..én inkább arra nézelodnék a helyedben!

2011. szept. 29. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Aha. Erdekes. Cambridge es Oxford top 10 egyetem, de valami rejtelyes oknal fogva a UCL, az Imperial mindharom legfobb vilagranglistan benne van a top 20-ban, esetleg 30-ban, es a top 100-ban is van meg ezeken kivul masfeltucatnyi Brit egyetem. Nyilvan azert, mert "szarok". A top 500-ban sok tucatnyi Brit egyetem van, mindharom jelentos vilagranglistan, nyilvan azert, mert szarok. Magyar egyetembol ketto van jelen a listakon, a 300-400, es az 500 regiojaban, nyilvan azert, mert a magyar egyetemek teljesitmenye annyira jo.


"szarok". Maradjunk annyiban, hogy ez a Te velemenyed, szived joga. Az ervek lehengerloek, alairom. De ettol meg nem lesz szar az osszes Brit egyetem Oxbridge-t kiveve, csak "aze' me".

Az olasz egyetemek rangsorolasat inkabb nem emlitenem meg :D (Bar, divattervezesre lehetseges, sot, logikus, hogy kivalo intezmenyeik vannak. De ezen kivul az olaz egyetemek helyezesei es szinvonala...picit messze van az Egyesult Kiralysag egyetemeitol. A kerdezot a divat erdekli, a tipped olasz iskolakra teljesen helytallo, de ez a"ketto kivetelevel az osszes angol egyetem (uni) egy rakas sz..!! " egy ordas nagy marhasag, amit alatamasztani se lehet. A tenyek mast mutatnak...)

2011. szept. 30. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 klc válasza:
0%
szeretem az ilyen ranglistas valszadasokat!!!epp elotte kigoogleztad aztan most idenyomod h huha milyen tájekozott vagyok! nagyon jo!en tapasztalatbol mondtam..de szivesen ajanlom az oxford egyetem divat szakat felevenkenti 3000 fontért! mert magyar pénztarcanak megfizetheto ;)
2011. okt. 4. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha te mondod biztos kiguggliztam. Te mar csak tudod..viszont ha mar ennyire tajeokozott vagy, arra felhivnam szives figyelmedet, hogy


a, az Oxfordi Egyetemen NINCS divatszak (Cambridge-ben sincs, es a veluk hasonszoru amerikai egyetemeken se)


b, Az Egyesult Kiralysagban jelenleg az a bizonyos 3000 parszaz font evente ertendo, nem felevente. Ez fog 9.000-ra modosulni jovore. De hiszen mit is irok, Te tapasztalatbol beszelsz, ezzel nyilvan teljesen tisztaban vagy, ugye :)


c, Ha mar ennyire tajekozott vagy, akkor nyilvan azt is tudod, hogy magyar allamplolgarkent rendkivul kedvezo diakhitelt vehetsz fel a Brit allamtol, ami nem csak a tandijat, hanem a kiadasokat is fedezi.


Persze az teljesen nyilvanvalo, hogy en mindezt csupan kigugliztam, mig Te tapasztalatbol mondod, hogy Cambridge es Oxford kivetelevel az osszes Brit egyetem szar - az osszes vilagranglista pedig elmehet a busba. Jol megalapozott, sziklaszilard velemeny ez, kikezdhetetlen es csalhatatlan logikaval sujtja porba a vilag masodik legerosebb egyetemi rendszerevel rendelkezo orszagot. Bravo! Leborulok tudasod elott.

2011. okt. 4. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!