Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Amerikába szeretnék menni...

Amerikába szeretnék menni cserediákként. Lenne néhány kérdésem ezzel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Egyelőre csak álom, de remélem nem marad az.

1.) Mennyibe kerül körülbelül ez?

2.) Hol lehet ilyen cserediákprogramokat találni?

3.) Ha valaki volt már kint (akár csak a közeli európai országokban), KÖNYÖRGÖM írja le hogy milyen volt!!

Ez a legnagyobb álmom. Légyszíves segítsetek a kérdéseimre válaszolva. :) Jó lenne ha segítenétek mert akkor meg tudnám mutatni a szüleimnek a választ, mert egyelőre le se sz*rnak... (ezzel kapcsolatban) vagyis nem hiszik el h tényleg sikerülne kijutnom :(


2011. nov. 2. 13:51
 1/3 anonim ***** válasza:
54%

Nem akarlak kiábrándítani, de ez az egész nagyon drága mulatság. Az USA-ban nem tudom, mennyibe kerülne, én csak az angliai árakat ismerem, ahhoz, hogy részt vegyél a programban, kb. 1000000 Ft-nak megfelelõ fontot kell kifizetni, és ebben még nincs benne a repülõjegy. Azt is tudod ugye, hogy a te családodnak is fogadnia kell egy gyereket? Õk ebben belegyeznek?

Ha van ennyi pénzetek, akkor hajrá!!

(nem bántásból írtam ezeket, sajna ez az igazság. Én is akartam cserediák lenni, viszont az árakat elnézve meggondoltam magam. nekem is nagy álmom, hogy az USA-ban éljek :)) 15/L

2011. nov. 2. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

hát ez az, hogy velük még semmit nem beszéltem meg...

O___O hát oké... köszi xd nem kell több válasz, a dolog lefújva... :| :\ én is 15 vagyok amúgy. :\

2011. nov. 2. 14:38
 3/3 anonim ***** válasza:

Teny, hogy draga mulatsag, viszont a legtobb szervezetnel nem kovetelmeny, hogy a te csaladod is fogadjon valakit.

Amugy keress ra a YFU-ra, INTO-ra, AFS-re, Rotary-ra, ezek mind csere-szervezetek...

2011. nov. 2. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!