Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Az Egyesült Királyságban...

Az Egyesült Királyságban szeretnék tanulni, milyen lehetőségek vannak?

Figyelt kérdés
Szóval igazából még messze van(3 év az érettségiig, de eléggé céloriantált vagyok, szóval minnél elöbb szeretnék vele foglalkozni) és tudom, hogy addig még sokminden változni is fog... csak én nem. Utánanéztem már és Angliában nagyon húzósak az árak, arról viszont hallottam, hogy Skóciában az állam támogatja a tanulni vágyókat:P Jelenleg csupán annyit szeretnék megtudni, hogy mi kell ahhoz, hogy felvegyenek, milyen jegyek, átlag, vizsgák stb. És, hogy ott hogy néz ki az oktatás, van-e lehetőség a tandíjam úgymond kifizettetésére(ösztöndíj, vagy az a skót program, vagy akármi, mert már most gyűjtök, de abból max. egy év jönne össze), milyenek a lehetőségek, de főleg a bejutáshoz való tennivalók érdekelnek. Köszönöm.
2011. nov. 3. 13:31
 1/3 anonim válasza:
Nah ez engem is nagyon érdekelne! Én is az Egyesült Királyságba nézegettem de én is húzósnak találtam... Ha találtam valamit esetleg akkor szólok ! :D
2011. nov. 5. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszönöm, majd én is ha.. :D
2011. nov. 5. 21:09
 3/3 anonim válasza:
;)
2011. nov. 7. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!