Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Közepes tanulmányi eredménnyel...

Közepes tanulmányi eredménnyel, vagy annál kicsit rosszabbal lehet külföldön egyetemre járni?

Figyelt kérdés
2011. nov. 21. 18:36
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
hát ja te olyan k*rva okos vagy hogy az hihetetlen. itt rajtad kívül senki nem beszélt pénzelit világösszeesküvéséről. Az EU-s egyetemekről meg semmi olyat nem mondtam, amit cáfolni kellene. Inkább úgy tűnik, hogy elképesztően ostoba sémákat pofázol kioktató stílusban. ("Magyarország már csak ilyen" stb) Ha a csúcsszinten kiképzett agyad fogékonyságát nem haladja meg, akkor feltűnhetett volna, hogy én azt mondta, hogy az ilyen intézmények körül mindig van egy klikk, aki igyekszik önmagának megtartani az intézményhez köthető presztízseket, lehetőségeket és forrásokat, ezért megpróbálják valamilyen szempontból belterjessé tenni a dolgot. Bizonyos kritériumok alapján diszkriminál. Ehhez hasonlóval én is találkoztam a saját elittel való tusakodásom kapcsán. De nyilván vannak olyan géniuszi seggnyakók és hazugok (mint te), akik reflexesen túljutnak ezen és "beilleszkednek". Nekem sajnos a saját világom és az ilyen világok közötti nagy kontraszt problémákat okoz.
2011. dec. 3. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
Ja még annyit, hogy én alapvetően társadalomtudományokban vagyok benne, és ebben a szférában az ideológiai harc meg a pénzelés kérdése és a csoporttal való viszony maximálisan jelen van. Ha te orvosi képzésben vagy, akkor ebből rendesen kimaradsz. Viszont akkor meg ne csinálj úgy, mintha te mindenről mindent tudnál, ami tudható.
2011. dec. 3. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

"és ebben a szférában az ideológiai harc meg a pénzelés kérdése és a csoporttal való viszony maximálisan jelen van"


Nem tudom mi a Te szferad, ahogy latom a hulyesegek beboffentesetol es a masik anyazasatol mint retorikai fogastol messzebb nem emelkedtel el. Ez pedig annyira ovodas, amikor a legfobb erv a "k*rva okos vagy", "géniuszi seggnyakók és hazugok"...


Ha ettol jobban erzed magad ket b*zmegolsas kozott, akkor hidd azt, hogy csakis a seggnyalas es a penz segit. A marha kemeny munka, az intellektus es ennek eredmenyei soha. Nyilvan.


Egyebkent teljesen igazad van habzo szaju baratom. Bar en is tarsadalomtudomanyokban vagyok, tenyleg teljesen mas "szferaban vagyunk".


Tovabbi kellemes orjongest.

2011. dec. 3. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Az van, hogy te vetítesz. Más szóval hazudsz. Neked fingod nincs a társadalomtudományokról ("óvodás", "érv"). Te a legócskább közkeletű sémákat pufogtatod, és mindent bele is mosol, amit csak hallasz. Tudod az "érv" három dologra való. 1, meggyőzni a hallgatóságot, (vagyis nem egymást) 2, akik érvcsatába keverednek, azok elismerik egymás egyenjogúságát. 3, az érv elhangzása segít tájékozódni a másik félnek, ergo felkészülni az ellenérvvel. Most akkor nézzünk meg téged. 1, mindenkire ráugrasz és megpróbálod letámadni, amit a másik mond, közben kiütköznek a buta babonáid. 2, A technikád a következő: Magadat "érvekkel" rendelkezőnek titulálod, a másikat meg nem, ezután "érveket" követelsz. Azt akarod kierőszakolni, hogy a másik magyarázkodó hangnemre váltson, mert ez téged nyerő helyzetbe emelne. Vagyis azt akarod kierőszakolni, hogy a másik ismerje el, hogy te fölötte állsz. Következtetés: Valami kis alacsony státuszú emberke vagy, aki valahol kalimpál egy ékezet nélküli billentyűzeten, és a szokásos célodra törekedsz. Én nem tudom mit képzelsz, hogy majd én vitába szállok veled arról, amit én nagy biztonsággal állítok, csak azért mert te azon erőszakoskodsz, hogy a más tegyen téged maga fölé. Mellesleg az, amit te itt produkálni próbálsz, nem is érinti azt, amit én kommenteltem. Innen is látszik, hogy nem a közlésed értelme a lényeg, hanem a produkció, amit ezzel kapcsolatban megpróbálsz kivitelezni. A kis történeteden (te ilyen-olyan világ legjobb egyetemére jársz) ott látszik, hogy hazudsz, hogy az egészből az szól, hogy te mindenki fölött állasz, és hogy ez neked milyen könnyed és természetes, mondhatni magától értetődő.
2011. dec. 4. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

Latom nagyon komolyan elgurult a gyogyszered...esetleg megkerhetned az apolonoket, hogy hozznak parat. Jot tenne :)


"szokásos célodra törekedsz"


A fenebe, megfogtal! Celom az UFO bulzsoazia szamara a gyakorikerdesek.hu teljes kisajatitasa, es a honlap olvasoinak megtevesztese, ezaltal is elosegitve. Hah, fanatsztikus intellektusoddal leleplezted ordogi tervemet, mino balszerencse.


A tobbi agymenesre nem kivanok reagalni, hiszen ugyis megingathatatlanul igazad van. Mindazonaltal ujfent, es egyuttal utoljara, tovabbi kellemes orjongest kivanok!

2011. dec. 5. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Mivel nincs mit mondanod. Sőt már a pózaid is elfogytak. A legutóbbiban is már csak ismétlések voltak.
2011. dec. 5. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!