Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Ha csak nagyon kicsit tudok...

Ha csak nagyon kicsit tudok németül akkor kimehetek németországba vagy ausztriába au pair-nek?

Figyelt kérdés
szeretném nagyon elsajátítani a német nyelvet és hallottam hogy vannak olyan családok akik tanítanak vagy nyelvtanfolyamot fizetnek stb.
2011. dec. 12. 01:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Nyelvtudás nélkül ne akarj egy idegen országban, kultúrában létezni. Még nyelvtudással is nehéz eleinte! Tanuld a nyelvet! És hidd el, nem felesleges! Én 28 évesen újratanulom, van egy évem megtanulni! Szóval hajrá!
2011. dec. 12. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

èn 10 éve nyelvtudás nélkül jöttem ki Münchenbe.

Itt voltak barátaim akik segítettek és a csalkádban a nö magyar származású volt.Azóta megvan a német állampolgárságom és családot alapítottam itt kint.

Ha viszont valami eldugott helyre kerülsz elszigetelt leszel és esélyed sincs beilleszkedni,sulit látogatni.

2011. dec. 12. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Szerintem, ha találsz egy jó családot, aki elfogadja, hogy gyenge a németed, és segítenek,akkor menj ki nyugodtan!
2011. dec. 13. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ha amúgy el tudsz kommunikálni a szülőkel mondjuk angolul akkor simán. Az se lenne baj ha egy szót sem tudsz németül. mármint vannak ilyen családok. Szóval vágj bele
2011. dec. 15. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!