Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szeretnénk kimenni a párommal...

Szeretnénk kimenni a párommal Németországba vagy Ausztriába dolgozni? Nyelvtudásunk nagyon alacsony. Van akkor is esélyünk? Mi az első teendőnk? Közvetítők? Honnan tudjuk, mi átverés, mi nem?

Figyelt kérdés
Természetesen fizikai munkára gondolunk, betanított munka, csomagolás, árurakodás, szobalánykodás, mosogatás, takarítás, stb...
2011. nov. 4. 10:04
 1/7 anonim válasza:
miért tőlünk kérdezed h szeretnétek-e kimenni?
2011. nov. 4. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Elnézést!:) Elírtam...Nem kérdezni akartam, hanem kijelenteni...
2011. nov. 4. 10:26
 3/7 anonim ***** válasza:
45%
Persze, tárt karokkal várják a tanulatlan munkaerőt, nincs még ott elég török ilyen feladatokra
2011. nov. 4. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem vagy te kicsit BUNKÓ????
2011. nov. 4. 16:39
 5/7 A kérdező kommentje:
Hú de felbosszantott ez a második válaszoló!!!!! Nem is ismersz? Attól, hogy ilyet munkát végeznék, az nem azt jelenti, hogy tanulatlan vagyok!!!! Van két diplomám!!!! Viszont utálom a diplomás faszokat, gondolom te is az lehetsz! Hülye képmutató nagyképű köcsög!!!!
2011. nov. 4. 16:44
 6/7 anonim válasza:

Én úgy hallottam, a munkaügyi központon keresztül a legbiztonságosabb.

Nem tudom, hogy hol laktok, én Vas megyei vagyok és Vas megye, Győr-Moson-Sopron és Zala valamilyen szerződéses viszonyban van az osztrákokkal.

Szerintem érdemes lenne felhívni valamelyiket, hogy mik a lehetőségek:)

2011. nov. 8. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Noilein válasza:
De kevés nyelvtudással keserves lesz.
2011. dec. 8. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!