Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Megerne igy nekem Ausztriaban...

Megerne igy nekem Ausztriaban tanulni?

Figyelt kérdés
Van ra anyagi lehetosegem, a nemet nyelvet szeretem, bar nem tudom az osztrak nemet mennyire mas, azt tudom, hogy a svajci szinte eg es fold. Az orvosira gondoltam. Tudom, hogy ausztriaban van a vilag szinte legliberalisabb oktatasa, es ez nem biztos, hogy jo, meg hogy gyakorlatilag csak orvosira van felveteli, az is meroben mas, mint itthon. Viszont ezekre kb 1 evet kellene rakeszulnom, es eleg rizikos, mert nem olyan "kiszamithato", pszichologiai teszt, egesz napos. Ha itthon felvetelizek, akkor kb 2 evet mondanek, mert mar nem vagyok 18 eves.:) Viszont epp ezert szeretnek hamarabb is felvetelt nyerni. Itthon tervezik a roghozkotest is.
2011. dec. 27. 17:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Sokkal jobb az oktatás ott mint itt.A liberális oktatásuk messze felülmúlja a magyart.Azt tanulod csak amit kell és rendesen érteni fogsz a szakmádhoz.Magyarországon mindent tanulnak de semmihez sem értenek.Lehet nem lehet egy biológussal az irodalomról beszélni de ez kit érdekel igazából, egyes embereknek fontos de nekem mondjuk nem.
2011. dec. 27. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Na meg a magyar hülyeség netovábbja ez a röghöz kötés.Azt hiszik ezzel marasztalni tudnak bárkit is.Ha külföldi munkahelye van akkor simán kifizeti a tandíjat utólag úgy hogy nem okoz neki anyagi gondot.
2011. dec. 27. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
megérné, már csak ezért is. Szomszédéknál senki nem fog ledöbbenni azon se, hogy mért későn kezded el az orvosit, hülye vagy stb. Ott sokkal normálisabb az, hogy nem rögtön érettségi után mennek.
2011. dec. 30. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!