Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Hogy van Amerikában az oktatás...

Hogy van Amerikában az oktatási rendszer?

Figyelt kérdés

Ki fogunk a nyáron költözni Floridába. Ott hogy fogom kezdeni az évet, már középiskolában?

14 éves vagyok, most 8.-os, tehát itthon már iskolát váltanék.


2011. dec. 29. 11:57
 1/3 anonim ***** válasza:

Mi is ki fogunk költözni nemsokára, én is 8.os vagyok, de nem jövőre megyünk, hanem utána. És igazábólk ha valamit is akarsz tanulni akk magánsuliba menjél, mert ott tanítanak már normálisan. AZ iskola 9kor kezdődik, de kb 5ig bent vagy, nincs konkrét tesi, hanem pl ha pom-pomba jársz akk az tesinek számít, a matek és algebra külön van, és az órákat év elején felveszed, nincs minden tantárgy amit tanulnod kell, gondolom csak néhány kötelező van. A magánsulikba egyenruha kötelező, (lányoknak olyan miniszoknya *.* nyakkendő, ing, pulcsi,), a cipő a tiéd, a hajad úgy hordod ahogy akarod, és annyira sminkeled magad amennyire akarod... ha lenne kedved levelezhetnénk mint "sors-társak" :)) nyugodtan írj privit ;)

és ha kérdésed van még akkor nyugodtan írj :)) most csak ennyi jutott eszembe

2012. jan. 5. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
öö boccs nemtudom lány vagy-e, én abból a szemszögből írtam... de a fiúknak ugyanez, csak nem miniszoknya, és nem sminkelik magukat... (már aki... :PP) és nekik is számít az edzés tesinek :)
2012. jan. 5. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
és kifelejtettem: nincsenek év közben felelések, röpdogágk,hanem egyhetes vizsgaidőszak félévkor és év végén. egy kinti ismerősöm lázasan ment be, mert nem lehet hiányozni
2012. jan. 6. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!