Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Franciaországba szeretnék...

Franciaországba szeretnék kimenni egy tanévre, hogyan kezdjek neki?

Figyelt kérdés

milyen programmal menjek , mik a teendők ilyenkor?


15/f



2012. jan. 2. 18:42
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:
Én csak Franciaországba szeretnék lenni 1 évre.
2012. jan. 4. 17:40
 12/29 anonim ***** válasza:
Te : 1: szórakozol velem 2: nem tudsz magyarul (lásd: Franciaországba) 3: azt hiszed kimehetsz Franciaországba 1évre nyaralni? Nekem ez a 3 lehetőség ugrott be mikor elolvastam az utolsó hozzászólásod.
2012. jan. 4. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
*lenni egy évet vagy kimenni egy évre
2012. jan. 4. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, tudom.
2012. jan. 4. 19:43
 15/29 anonim ***** válasza:

Úristen te nagyon sötét vagy :D:D:D és mégis mit csinálnál ott te szerencsétlen?:D:D:D muszáj tanulnod mert lemaradsz, iskola köteles vagy (de gondolom valami kisegítő suliba jársz)gondolom franciául annyit tudsz hogy bonjour

én azt hittem hogy tanulni akarsz... na mind1 ez biztos hogy nem fog sikerülni most közlöm... Lehet hogy 15 éves vagy de kb egy 8 évessel ér fel a realitásod és a tudásod ráadásul magyarul sem tudsz.

2012. jan. 4. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim válasza:

Szia!

Az én véleményem is az, hogy ne kezdj bele egy egész tanéves kintlétbe, mert tényleg le fogsz maradni! Adok egy tanácsot, a te dolgod, hogy megfogadod-e:

-Menj ki a nyári szünet elején, majd gyere visza a végén. Hidd el, így is elég sokat tanulhatsz, nem maradsz le, és ahelyett, hogy nagy erőfeszítések közepette tanulnál minden tantárgyra, ráadásul idegen nyelven: ez nyaralás lesz!

2012. jan. 4. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:

Előbb tanulj meg franciául. Ja, meg magyarul is.


Amúgy ha annyira felveti a apádékat a pénz, akkor menj ki a nyári szünetre mondjuk 3 hónapra egy nyelviskolával Párizsba, vagy ahova akarsz. Bár a legtöbb helyre 16 éven felüli, normális, tanulni vágyó embereket várnak, semmiképpen sem ilyen kis beképzelt takony kispö.csöket.

2012. jan. 6. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:

A szívemből szóltál kedves utolsó:D

Szívesen beszélgetnék vele franciául hogy megnézzem mennyit tud, de reménytelen mert a vele való kommunikáció még magyarul sem megy... Nem tudom mit szeretne egy évig kint csinálni, ha még az anyanyelvét sem képes rendesen használni -.-

2012. jan. 6. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:

A legjobb a kérdésben az, hogy "hogyan kezdjek neki". XD


1. tanulj meg magyarul

2. tanulj meg franciául

3. felejtsd el a beképzeltséget és a kisp*csösködést, mert ilyen hozzáállással körberöhögnek itthon, de főleg egy nyugati, civilizált országban.

2012. jan. 6. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
miért kell ennyire rosszindulatúnak lenni?
2012. jan. 8. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!